אודותיי

אל תזניח את העסק שלך! אתה צריך חברת קידום אתרים - כזאת שמביאה תוצאות!

היי, שמח שבאת. נעים להכיר,

שמי רוני בעלים של חברת קידום אתרים שיודעת איך לקדם את האתר שלך למעלה ולגרום לו לשייט בכיף בתוצאות העליונות.

בהרבה מובנים "נולדתי" לתחום הזה: אני חי ונושם את עולם המחשבים כבר מגיל צעיר, סוג של האקר שמבין בצורה רחבה מאוד את ענף קידום האתרים בישראל ואת כל מה שקורה סביבו.

הידע שצברתי באופן עצמאי במשך שנים ולאחר מכן בלמידה ועיסוק מקצועי בקידום אתרים, מאפשר לי להפשיל עבורך שרוולים כאן ועכשיו ולהתחיל לעבוד על שיפור מהירות האתר וקידום האתר ממגוון זוויות אפשריות, תוך חשיבה אסטרטגית ויצירתית מחוץ לקופסה ומציאת פתרונות איכותיים לכל בעיה קיימת.

אז במה בדיוק אני מתמחה? אלה הדברים שנוכל לעבוד עליהם יחד:

קידום אתר

שיפור מהירות

שיפור מהירות

שיפור מהירות

שיפור מהירות

שיפור מהירות

שיפור מהירות

שיפור מהירות

מה אני יכול לעשות עבוכם ?

מומחיות בשיפור מהירות

מהירות אתר היא מרכיב חורץ גורלות: היא תקבע כמה גולשים ייכנסו לאתר שלך, כמה זמן הם יישארו בו ועד לאילו עמודי שירות ומכירה יגיעו ובאמת ירכשו. מהירות האתר שלך לא טובה? גם המעמד של האתר מול גוגל צפוי להשתבש.

כדי לטפל בזה, יידרש לך מומחה ספציפי לשיפור מהירות אתרים שמבין בדיוק מה צריך לעשות.

לפעמים אצליח לאתר רק בעיה נקודתית בקוד או הגרפיקה של האתר, שאחרי שתיפתר האתר יטוס. במקרים אחרים נצטרך לעבור תהליך יסודי שיטפל מאפס בבעיות המהירות באתר שלך, לצד שיפור כל תהליכי הקידום שלו.

קידום אתרים

שום עסק בעידן הדיגיטלי לא יכול להרשות לעצמו לוותר על התחרות בגוגל. מכאן מגיע חלק הארי של הרווחים שלך וכאן מתעצבת ומתפתחת סביבת הפעילות מול הלקוחות לאורך זמן.

כדי שהעסק שלך יוכל להגיע, לממש ולמקסם כל מה שחלמת עליו – האתר העסקי מוכרח להיות מושך, מאורגן ולא פחות חשוב – סופר ידידותי לגוגל.

כל אלה ניתנים להגשמה דרך קידום אתרים נכון ומדויק, כזה שיעניק לך תמיכה רחבה, שיקוף מלא של כל הביצועים וההתקדמות, זמינות גבוהה מאוד ועבודה במספר רבדים מקבילים.

אני מאמין שבאמצעות סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים עליהם אני שומר לאורך כל תהליך העבודה מולך – נשיג מטרה אחר מטרה ונגרום לאתר שלך לשאוף אוויר פסגות צח.

שנתחיל לעבוד יחד?

אם האתר שלך בידיים שלי – אין סיכוי שלא אצליח לבעוט אותו למעלה. אני זמין עבורך לכל שאלה לגבי קידום האתר ושיפור המהירות שלו.

אפשר להתייעץ איתי, לקבל פתרונות אפקטיביים וגם לנהל תהליך קידום מלא לאתרים בכל סדרי הגודל. אפשר לכתוב כאן את הפרטים שלך או לחייג אליי ממש עכשיו.

ההמראה לפסגה מתחילה כאן
מלאו את הפרטים ואחזור אליכם עוד היום.
דברו איתי